Nasz adres:

83-010 Rotmanka, ul. Sosnowa 52 

klik w adres przeniesie Cię do GoogleMaps

GPS:N: 54°16'15.59" E: 18°36'34.36"

klik w namiary GPS przeniesie Cię do Wikimapy

A tutaj możesz zobaczyć nas na najbardziej aktualnej mapie drogowej Polski - targeo.pl

Przed wyjazdem do nas warto zapoznać się z najnowszą mapą okolicy naszej siedziby. Szczególnie przydatna może okazać się znajomość topografii wezła komunikacyjnego "Gdańsk-Południe", czyli skrzyżowania Obwodnicy Trójmiasta (S6) z Obwodnicą Południową (S7).

Dojazd autostradą A1: 

UWAGA! Na A1 i S6 grasują pojazdy państwowych rabusiów  z videorejestratorami - skody, passaty i alfy z odpadającymi kołami, należy mieć oczy szeroko otwarte i często spoglądać w lusterko, albo jechać zgodnie z przepisami:-)

Autostradą dojeżdżamy do ostatniego węzła "Rusocin", gdzie zaczyna się Obwodnica Trójmiasta(S6). Na węźle Rusocin należy kierować się na... Gdynię. Po wjeździe na Obwodnicę Trójmiasta należy zjechać w prawo, w połowie 345 kilomertra, na łącznicę w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Po zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w kierunku "Pruszcz Gdański" należy przeciąć drogę wojewódzką 222, na rondzie - prosto. Zaraz za rondem, po lewej stronie zostawiamy Hotel Merkury (bordowy dach). Następnie, po prawej stronie, mijamy stację benzynową. Nie polecamy tankowania paliwa w tym miejscu!!! Prosimy o przestrzeganie ograniczenia prędkości w okolicy stacji, zakrętu w lewo i dalszej trasy przez las i osiedle.

Ok 0,4km, za stacją, należy na światłach pojechać prosto i po ok. 500m, na kolejnych światłach, skręcić w prawo w główny wjazd na osiedle Rotmanka (ul. Piłsudskiego). Ok. 150 m dalej należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Modrzewiowa), a ok. 60m dalej w drugą ulicę w lewo - Sosnową. Pierwszy budynek po lewej stronie ul. Sosnowej to cel podróży.

Dojazd z drogi krajowej nr 1:

Jadąc w kierunku Gdańska DK nr 1, przejeżdżamy Pruszcz Gdański i przy końcu miasta skręcamy w lewo w kierunku Obwodnicy Trójmiasta i Straszyna. Po ok. kilometrze, za trzecim rondem, po lewej stronie drogi, rozpoczyna się zabudowa osiedla Rotmanka. Ok. 300m dalej jest główny wjazd na osiedle - ul. Piłsudskiego(światła) i w tę ulicę należy wjechać. Po ok. 150m skręcamy w prawo w ul. Modrzewiową, a następnie - po 60m - w lewo w ul. Sosnową. Róg Modrzewiowej i Sosnowej to cel podróży:-)

 Dojazd z trasy krajowej nr 1: (z ominięciem Pruszcza) 

Przejazd przez Pruszcz w godzinach 9:00 - 19:00 może być koszmarem, dlatego na rondzie za miejscowością Łęgowo należy zjechać  w kierunku Gdyni i Szczecina. Przez węzeł autostradowy Rusocin kierujemy się na Obwodnicę Trójmiasta - kierunek Gdynia, Szczecin. Obwodnicą należy dotrzeć do ok. połowy 345 kilometra i zjechać w prawo na łącznicę w kierunku Pruszcza Gdańskiego, a następnie przejechać przez rondo na wprost, utrzymując kierunek "Pruszcz Gdański". Za rondem, po lewej stronie, zostawiamy Hotel Merkury (bordowy dach). Następnie, po prawej stronie, mijamy stację benzynową (nie radzimy tam tankować) Prosimy o bezwzględne przestrzeganie ograniczenia prędkości w okolicy stacji, zakrętu w lewo i dalszej trasy przez las i osiedle. Kilkaset metrów od ronda, za laskiem na światłach jest pierwszy wjazd na osiedle "Rotmanka". Należy minąć ten wjazd i po ok. 500m, na kolejnych światłach, skręcić w prawo  w ul. Piłsudskiego. Ok. 150 m dalej na eży skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Modrzewiowa), a ok. 60m dalej w drugą ulicę w lewo - Sosnową. Pierwszy dom na Sosnowej po lewej stronie to siedziba Centrum:-)  

Dojazd z trasy krajowej nr 7: 

W miejscowości Koszwały rozpoczyna się dwupasmowa Obwodnica Południowa Gdańska (E77). Należy jechać nią w kierunku Gdyni, aż do węzła "Gdańsk - Południe". Trzymając się lewego pasa na węźle "Gdańsk-Południe" zjedziemy w kierunku Łodzi na  tzw. "łącznicę".Uwaga na ograniczenie prędkości na węźle "Gdańsk-Południe" - rządowi łupieżcy maści wszelakiej mają tam niezłe żerowisko:-(

Po kilkuset metrach przepisowej jazdy "łącznicą", za wiaduktem zjeżdżamy z niej w prawo, w kierunku na Starogard Gdański/Pruszcz Gdański. Następnie - na rondzie - trzeba wjechać pierwszym zjazdem na drogę 222, w prawo w kierunku na Pruszcz Gdański. Po ok 300m i przejechaniu wiaduktem nad obwodnica, na kolejnym rondzie należy zjechać pierwszym zjazdem w prawo w kierunku Pruszcza Gdańskiego.  Po lewej stronie mijamy  Hotel Merkury (bordowy dach). Następnie, po prawej stronie, mijamy stację benzynową (nie radzimy tam tankować) Prosimy o  bezwzględne przestrzeganie ograniczenia prędkości w okolicy stacji, zakrętu w lewo i dalszej trasy przez las i osiedle. Kilkaset metrów od ronda, za laskiem na światłach jest pierwszy wjazd na osiedle "Rotmanka". Należy minąć ten wjazd i po ok. 500m, na kolejnych światłach, skręcić w prawo  w ul. Piłsudskiego. Ok. 150 m dalej należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Modrzewiowa), a ok. 60m dalej w drugą ulicę w lewo - Sosnową. Pierwszy dom na Sosnowej po lewej stronie to siedziba Centrum:-) 

Dojazd Obwodnicą od strony Gdyni: 

Dojazd trójmiejską Obwodnicą od strony Gdyni nawet miejscowym sprawia ostatnio problemy, a to w związku z uruchomieniem węzła "Gdańsk - Południe". Zbliżając się do tego węzła należy bacznie obserwować znaki drogowe i zjechać odpowiednio wcześnie z Obwodnicy w prawo na równoległą "łącznicę" w kierunku "Warszawa/Pruszcz Gd./Starogard Gd." Na "łącznicy" początkowo należy poruszać się lewym pasem, albowiem prawy pas prowadzi w kierunku Warszawy na tzw. Obwodnicę Południową. Po przejechaniu pod wiaduktem obwodnicy Południowej w kierunku "Starogard Gd./Pruszcz Gd." należy jechać prawym pasem "łącznicy", który prowadzi do zjazdu na drogę nr 222. Na drogę nr 222 wjeżdżamy pierwszym zjazdem z ronda w kierunku "Pruszcz Gd." Po przejechaniu wiaduktu nad Obwodnicą i zjechaniu z kolejnego ronda w prawo, pierwszym zjazdem w kierunku Pruszcza, zostawiamy po lewej stronie Hotel Merkury (bordowy dach). Następnie, po prawej stronie, mijamy stację benzynową (nie radzimy tam tankować) Prosimy o  bezwzględne przestrzeganie ograniczenia prędkości w okolicy stacji, zakrętu w lewo i dalszej trasy przez las i osiedle.Kilkaset metrów od ronda, za laskiem na światłach jest pierwszy wjazd na osiedle "Rotmanka". Należy minąć ten wjazd i po ok. 500m, na kolejnych światłach, skręcić w prawo  w ul. Piłsudskiego. Ok. 150 m dalej należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Modrzewiowa), a ok. 60m dalej w drugą ulicę w lewo - Sosnową. Pierwszy dom na Sosnowej po lewej stronie to siedziba Centrum:-)  

Możliwości noclegu:(w budowie)

W promieniu ok. 1000m od siedziby Centrum Hemoron Polska znajduje się hotel "Merkury" - http://hotelmerkury.pl (ceny normalne)

Ok. 4000m od siedziby Centrum znajduje się: Hotel Cztery Pory Roku http://www.hotelczteryporyroku.pl/ Wśród wymienionych na tej stronie ma on najwyższy standard, co... znajduje odbicie w cenach. Zawsze jednak warto sprawdzić aktualną ofertę, bo miewają calkiem atrakcyjne “promocje”;-) 

W Pruszczu Gdańskim są dwa hotele godne polecenia: 

Najbardziej aktualne oferty hotelowe w najbliższej okolicy są dostępne na www.booking.com 

Nieco dalej od siedziby Centrum - w odległości do 10km, przy na trasie krajowej nr 1 - znajdują się kolejne miejsca noclegowe o niezłym standardzie i niewygórowanych cenach: 

Szczegółowe informacje o hotelach, ich dane kontaktowe i lokalizacyjne są dostępne po kliknięciu w link obok nazwy. 

UWAGA! Przychodnia Specjalistyczna "Na Rotmance" nie pośredniczy w rezerwacji miejsc noclegowych.